1

2600 rakımda 1,5 metre karda Başkent EDAŞ ekiplerinin zorlu mücadelesi

2

İBB’DEN ÇOCUKLARA ÖZEL “ORMANDA BİLİM AKADEMİSİ”

3

İMAMOĞLU, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A SUNDUĞU MEKTUBUN İÇERİĞİNİ AÇIKLADI: “CEVABINI İSTANBUL HALKI ADINA BEKLİYORUM”

4

YILIN ONLINE BAHİS SİTESİ BİLYONER!

5

Duba'nin çılgın kanal projesi 735 milyon dolara maloldu

6

İDO Eskihisar-Topçular hattında kadına şiddete hayır semineri

7

PTT ESNAF KART İLE TİCARETTE YENİ DÖNEM

YENİCE ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN BEDFE'YE ZİYARET

Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu'na bağlı İnegöl Yenice Erzurumlular Kültür ve dayanışma derneği Başkanı Nihat Koç ve yönetim kurulu üyeleri BEDFE Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları'nı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

BEDFE Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yenice Erzurumlular Kültür ve dayanışma derneği başkanı Nihat Koç ve yönetimine başarılar diledi.

İnegöl Yenice Erzurumlular Kültür ve dayanışma derneği Başkanı Nihat Koç ise yaptığı açıklamada , ’’Bursa ve çevresinde  örnek bir dernek olmak,   Erzurum'umuzun  ismini güzel çalışmalarla duyurmak için yönetimimizle beraber el ele vermiş bulunuyoruz. Yenice Erzurumlular  Derneği adı  altında  genç kardeşlerimiz Hemşehrilerimiz  için çok faydalı işler yapmaktayız.” Dedi.

BEDFE Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları'da "federasyonumuza  bağlı bulunan derneklerimizle  el birliği ve gönül birliği içerisinde  çalışmaktan mutluyuz. Amacımız Erzurum ve Erzurumluyu en güzel şekilde temsil etmektir.Erzurum'u temsil eden derneklerimizin  Yaptıkları güzel ve örnek çalışmaları, projeleri takip etmekteyiz. Allah yar ve yardımcıları olsun , Allah utandırmasın. Maşallah Yenice Erzurumlular Kültür ve dayanışma  derneğimizde bunlardan bir tanesi bugünde bizleri ziyarete geldiler ben federasyonumuz yönetim kurulu üyeleri ve şahsım adına teşekkür ediyorum.’’ dedi.