1

Konuta kadın, otomobile erkekler karar veriyor

2

Osmanlı Yazmalarından İlham Alan Atölye ve Konuşmalar Başlıyor! 9 – 16 Ocak 2020

3

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ BEN, SEN, O HEYKEL SERGİSİ İLE FARKLI İNSAN FİGÜRLERİ ÜZERİNDEN, TOPLUMSAL ZENGİNLİĞİMİZE DİKKAT ÇEKECEK

4

TARA KİTAP’TAN 2020 İÇİN 5 KİTAP ÖNERİSİ

5

Dünya İDEX Fuarı için İstanbul’da buluşacak

6

Anne Bebek Sektörünün Gelecek Vizyonu İstanbul’da Şekillenecek

7

TÜRKİYE EKONOMİSİNE İVME KAZANDIRACAK “TURİZMDE DÖNÜŞÜM SENARYOLARI RAPORU” AÇIKLANIYOR

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ BEN, SEN, O HEYKEL SERGİSİ İLE FARKLI İNSAN FİGÜRLERİ ÜZERİNDEN, TOPLUMSAL ZENGİNLİĞİMİZE DİKKAT ÇEKECEK

Üsküdar’ı, şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi, Türkiye’nin mermerleri ve doğal taşlarını kullanarak, eserlerine figüratif bir boyut kazandıran Heykeltıraş Dinçer Güngörür’ün insana dokunan Ben, Sen, O Heykel Sergisi’ni İstanbullularla buluşturacak.

 

Dinçer Güngörür’ün farklı insan figürlerinden yola çıkıp, bireysel farklılıklarımızla birlikte toplumsal zenginliğimize dikkat çektiği Ben, Sen, O Heykel Sergisi, 8 Ocak’tan itibaren 6 Şubat’a kadar Nev Galeri Nevmekan Sahil’de sergilenecek. Türkiye’de çıkarılan mermer ve doğal taşlar kullanılarak tasarlanan eserlerden oluşan sergide, sanatçının esin kaynağı olan bireylerden yola çıkılarak toplumsal zenginliğimize projeksiyon tutulacak.

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 8 Ocak Çarşamba günü, saat 19.00’da Üsküdar Nev Galeri Nevmekan Sahil’de gerçekleştirilecek Ben, Sen, O Heykel Sergisi açılışında sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.