Anahtar Kelimeler: Sağlıkta Birliği
1

Onları asla unutmayacağız

2

Erzurum'da kar yağışı etkili oldu

3

Aziziyeli çocuklar geleceğe kayıyor

4

Erzurum yılın en büyük kış sporu etkinliği

5

Türkiye'nin en hızlı akan nehri olan Çoruh buz tuttu

6

Atatürk Üniversitesi'nde Bisiklet Politikaları ve Uygulamaları Çalıştayı

7

Atatürk Üniversitesi Yeni Yıla, 30 Programın Akreditasyon Başvurusuyla Başladı

Sağlıkta Güç Birliği

.

İl Sağlık Müdürlüğümüz ve Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi yöneticilerinin katılımıyla ilimizde sunulmakta olan ve sunulması planlanan tıbbi tanı ve tedavi hizmetlerinin daha etkin, kaliteli ve ulaşılabilir olması için 15/01/2020 tarihinde istişare toplantısı düzenlemiş ve sunulan sağlık hizmeti konularında fikir alış verişinde bulunularak değerlendirmeler yapılmıştır.

 Üniversite Hastanesi ve yakın bir zamanda açılışı yapılacak olan Şehir Hastanesi arasındaki işbirliğinin artırılarak devam ettirilmesi kararlaştırılan toplantı sonunda İl Sağlık Müdürü Dr. Gürsel BEDİR ve Atatürk Üniversitesi  Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali ŞAHİN, yapılan toplantıda alınan kararların işleyişinin değerlendirilmesi ve yeni işbirliği sahalarının belirlenmesi amacıyla bu tür toplantıların 3 ayda bir rutin halde yapılması hususunda mutabakata varıldığını belirttiler.

Amaçlarının şehrimizde daha iyi bir sağlık hizmeti sunabilmek olduğunu belirten Dr.Gürsel Bedir, bu bağlamda planlamalarının devam ettiğini söyleyip, değerli hizmetlerinden dolayı hem Bölge Eğitim Hastanesi ve Üniversite Hastanesi yöneticilerine hem de diğer Sağlık Bakanlığı hastanelerinin Başhekimlerine ayrı ayrı teşekkür edip uyumlu bir halde çalışmalarımız devam edecek dedi.