1

Küresel COVID19 Verilerini İş Zekası ile İşliyoruz

2

MAILLON DE CARTIER

3

Boomerang’dan çocuklara yepyeni bir çizgi film: Ajan Binky

4

Prof. Dr. M. İhsan Karaman’ın “Ömür Boyu Aşk - Bir Evlilik Kılavuzu” adlı Kitabı Yayınlandı

5

NOBEL ÖDÜLÜ NASIL KAZANILIR?

6

NIKE NEREDE OLURSA OLSUN TÜM SPORCULARI DESTEKLİYOR!

7

Oyunla Öğretim Sunan Azoomee Türkiye’de

Prima’dan bebeklerin hassas cildini yüzde 100 korumaya alan bir ürün daha: Prima Pure Türkiye’de

Türkiye’de 33 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlamak için çalışan Prima, yeni Pure serisini Türkiye’deki ebeveynler ile buluşturdu. Pure serisi bebek bezi ve ıslak mendil ürünlerinden oluşuyor

parfüm, klorlu beyazlatıcı ve lateks gibi malzemeler içermiyor. Tüm diğer Prima ürünleri gibi bu seri de yüzde 100 güvenli ve Cilt Sağlığı Birliği tarafından öneriliyor.

 

Türkiye’nin ilk hazır bebek bezi markası Prima; 33 yılı aşkın süredir, son teknolojileri kullanarak yenilikçi ve güvenilir ürünlerini ebeveynlere sunmaya devam ediyor. Ebeveyn ve bebeklerin farklı ihtiyaçlarına hitap eden ürün yelpazesine bu kez Pure serisini ekleyen Prima’nın bu yeni ürünü de, diğer Prima ürünleri gibi bağımsız bir uluslararası dermatoloji kurumu olan Cilt Sağlığı Birliği tarafından öneriliyor.

 

Prima’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi son teknolojilerle ürettiği tamamen doğal ve özenle seçilmiş malzemelerden oluşan yeni Pure serisi aynı zamanda %100 Prima koruması sunuyor. Yenilikçi yaklaşımı ile Prima’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi bebeklerin hassas cildini 12 saate kadar kuru tutan Prima Pure; Cotton LEADS sertifikalı birinci kalite pamuk ve bitkisel lifler gibi özenle seçilmiş malzemelerle üretilirken parfüm, klorlu beyazlatıcı ve lateks de içermiyor.

Paketleri tamamen dönüştürülebilir malzemeden oluşan Prima Pure, hem bebeklerin hassas cildine hem de çevreye karşı duyarlı olarak tasarlandı.

 

Geliştirdiği yenilikçi ve kaliteli ürün portföyü ile ebeveyn ve bebeklerin ihtiyaçlarına yanıt veren Prima’nın yeni ürünü Pampers Pure, mağazalardaki raflarda yerini aldı.

 

 

Prima Hakkında: PrimaP&G’nin lider bebek bezi olan Pampers’ın Türkiye’deki marka ismidir. Prima, Türkiye’nin 1986 yılında piyasaya sunulan ilk hazır bebek bezi olarak ilk günden bu yana pazar liderliğini koruyor. Annelerin ihtiyaçlarına göre ürünlerinde yeniliklere imza atan Prima; 1999 yılında hala sadece Prima’da bulunan “losyon bakım şeritleri”ni, 2000 yılında da ilk kez “nefes alan pamuksu dış yüzeyi” Türk tüketicisinin beğenisine sundu. 2003 yılında Prima, Tam Koruma ile daha geniş bel bantları ve daha yüksek emicilik gücü ile sızıntıları önleyerek bebeklerin daha rahat etmesini sağladı. 2004’te piyasaya sunduğu “Prima New Baby Yenidoğan” ürünü ise “İkili Koruma” Sistemi ile idrarın yanı sıra yenidoğana özgü yumuşak dışkının da emilmesini sağlayan yenidoğana özel ilk bebek bezi oldu. 2005 yılında hem ürün gamını Türkiye’nin ilk ve tek anatomik şekilli ürün gamı haline getirmiş hem de bebeklerin değişik gelişim aşamalarındaki farklı ihtiyaçlarının aynı bebek bezi ile karşılanamayacağından yola çıkarak, bebeklerinin gelişimlerinin her aşaması için farklı teknolojiler ile üretilmiş farklı ürünler geliştirmiştir. 2006 yılında Yeşil Ekstra Kuru tabakalı bebek bezini ve 2007 yılında da ilk mis kokulu bebek bezini tüketicileri ile buluşturmuştur. 2010 yılında ise Prima’nın en kuru ve en ince bezi, yeni Dry Max Teknolojisi ile Prima Premium Care’i annelere sunmuştur. 2005 yılında 360 derece esnek bel teknolojisine sahip külot gibi bir kerede kolayca giydirilen ve pratik bir şekilde çıkarılabilen Prima külot bezi tüketiciler ile buluşturmuştur. Prima Dünyası; Aktif Bebek, Kuru ve Hesaplı, Premium Care, Prima Külot Bez bebek bezleri ve Islak Mendilleri’nden oluşan geniş ürün gamıyla tüm beklentileri karşılıyor.