Anahtar Kelimeler: ürünlerine yoğun
1

Yeni Yılın İlk Komedi Filmi 'BABA PARASI’ Geliyor!

2

İÇİNDEN TREN GEÇMEYEN GAR: HAYDARPAŞA

3

ÜSKÜDAR’DA KLARNET ÜSTADI SERKAN ÇAĞRI İLE “NEV NEFES” BULUŞMALARI, TÜRKÜLERLE BAŞLADI

4

İBB ŞEHİR TİYATROLARI YENİ GENEL SANAT YÖNETMENİ MEHMET ERGEN

5

7. Boğaziçi Film Festivali Seyircileri “Dilsiz” Ekibi ile Bir Araya Geldi!

6

ARA GÜLER, TÜNEL’DE FOTOĞRAFSEVERLERİ BEKLİYOR

7

Zeytinburnu’nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı

Oltu ürünlerine yoğun ilgi

Oltu Belediye Başkanı Necmettin Taşçı, Palandöken Uludağ Buluşması 4. Erzurum Tanıtım Günleri Bursa Çarşamba Pazarı park alanında Oltu ürünlerini tanıttıklarını ve stanttın yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

v

Bedfe Bursa Erzurumm Dernekleri Federasyonu tarafından  bu yıl 4 . düzenlenen Erzurum Tanıtım Günleri Çarşamba Pazarı Park alanında  7-11  Kasım tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Kurulan stantlarda Erzurum kültürü ve Oltu  yöresel ürünleri tanıtıldı. Oltu'ya has Oltu taşından imal edilen tespih, yüzük, cerdanlık bal, peynir , tereyağı ve geleneksel el sanatları gibi birçok ürün sergilendi, hediyelik eşyalar satışa sunuldu.
Bursa'da yaşayan Erzurumluların bile sabırsızlıkla her yıl beklediği Erzurum Tanıtım Günleri, Türkiye çapında yoğun bir ilgi görüyor. Türkiye ve hatta ulusal boyutta Erzurum´un tanıtılması, görsel ve damak lezzetlerinin gözler önüne konulması Dadaşlar diyarı için önemli bir prestij konumunda. Bu sebeple burada Erzurum´un her köşesinde bulunun mükemmellikler sergilendi.

Bedfe  Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen 4.  Erzurum Tanıtım Günleri Çarşamba Pazarı Park alanında açılan Oltu  ürünleri stanttı da yoğun ilgi ile karşılaştı. Oltu  Belediyesinin organizatörlüğünde açılan stantta, Oltu'nun  birçok ürünü tüm Türkiye´ye tanıtıldı. Oltu  Belediye Başkanı Necmettin Taşçı , her fırsatta Oltu'yu ı tanıtmak için elinden geleni yapacağını vurguladı.