1

Düşyeri, 19 Mayıs anısına 1919 çocuğa dijital kitap hediye ediyor

2

BENSU SORAL TAKİPÇİLERİNE ‘DAHA GÜÇLÜ GERİ DÖN’ DEDİ

3

Ünlü şefler, ihtiyaç sahipleri ve sağlık çalışanları için Tuzla Belediyesi’nin mutfağına girdi

4

TÜRKİYE’NİN YÜZ AKI GENÇ MÜZİSYENLERDEN SÜREYYA OPERASINDA ‘19 MAYIS GENÇLİK KONSERİ’

5

İBB Yedi Kocalı Hürmüz Oyununu Online Yayınlıyor

6

COVID-19 Döneminde Tiyatrolara Destekte İlk Adım Anadolu Efes’ten

7

Dünyaca ünlü müzeleri paylaşan sanal tur kanalları

MASTERCHEFLER İLE ÇOK ÖZEL

TV 8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan Masterchef programının jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu MAG yazarı Danilo Zanna’nın sayfalarına konuk oldu.

TV 8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan Masterchef programının jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu MAG yazarı Danilo Zanna’nın sayfalarına konuk oldu. İki özel insanla çalışmanın kendisi için çok önemli olduğunu belirten Zanna, “ Kamera önünde ve arkasında çok eğlendiğim ve mutlu hissettiğim şahane bir ekiple aile oldum"diyerek röportajına başlıyor.

 

Mehmet Yalçınkaya: " Öyle göründüğü gibi devamlı bağırıp çağıran bir adam değilim"

 

Danilo Zanna’nın sorularını yanıtlayan ünlü şefler kendileri ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. "İş hayatının verdiği bir stres var ve ekranda daha stresli oluyorum. Günlük hayatta da normal bir insan gibiyim aslında. Öyle göründüğü gibi devamlı bağırıp çağıran bir adam değilim yani" diyen Mehmet Yalçınkaya, gittiği restoranların önce özelliklerine daha sonra konseptine baktığını söylüyor.

 

Somer Sivrioğlu: “ Normalde daha sinirliyim aslında”

 

Normalde daha sinirli biri olduğunu belirten ünlü şef Somer Sivrioğlu, “Ekranda beni izleyen personelim “Şef sen neden bu kadar sakinsin? Normalde biz yapsak daha çok tepki verirsin diyorlar” Bir restorana gittiğinde o restoranın imza yemeğini sipariş ettiğini belirten Sivrioğlu, “Bir restorana ikinci ve üçüncü kez gidiyorsam denemediğim lezzetleri denerim” dedi.

Yurt dışı tercih rotalarından ve yeme içme sektörüne dair bilinmeyenleri anlatan ünlü şeflerin özel röportajı MAG Ekim sayısında ünlü şef Danilo Zanna’nın sayfalarında.

 

Güzel ve başarılı oyuncu Songül Öden’inkapak yıldızı olduğu MAG Ekim sayısı, özel röportajları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

 

Ajansturkhaber,Erzurum,Erzurum haberleri