Koronavirüs’e karşı istihdamın sürekliliği için Kariyer.net’ten destek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ün Türkiye’de de görülmesinin ardından, İK departmanlarının en tedirgin olduğu başlıklardan biri de yüz yüze mülakatların taşıdığı risk oldu.
GÜNDEM 18.03.2020 11:09:00 0

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ün Türkiye’de de görülmesinin ardından, İK departmanlarının en tedirgin olduğu başlıklardan biri de yüz yüze mülakatların taşıdığı risk oldu. Kariyer.net, koronavirüse karşı önlem almaya çalışan işverenler için önemli bir adım atarak; iş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca Kariyer.net üyesi olsun ya da olmasın tüm şirketlerin hizmetine ücretsiz olarak sunacağını duyurdu.

 

Türkiye'nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net, koronavirüs salgını sonrasında işe alım süreçlerinin sekteye uğramaması için önemli bir adım attı. İş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm işletmelerin hizmetine sunan Kariyer.net, böylece mülakat sürecine önemli bir alternatif getiriyor.

 

Video mülakat, online mülakat ve gözetimli online test imkanlarını şirketlerle buluşturan HR Venue, insan kaynakları profesyonellerinin zamanını daha iyi yönetmesini sağlarken işe alım sürecini de hızlandırıyor. HR Venue ile adaylar, mobil uygulama ya da web tarayıcılar üzerinden görüşmelere pratik bir şekilde katılabiliyor.

 

Kariyer.net müşterisi olsun ya da olmasın; mülakat süreçlerini online ortama taşımak için ücretsiz olarak HR Venue kullanmak isteyen işverenlerin, hrvenue@kariyer.net adresine mail atarak taleplerini iletmeleri mümkün.

 

Detaylı bilgi için: http://www.hrvenue.com/


SPOR


GÜNDEM

AŞKALE TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE TARIM VE ORMAN BAKANI PR. DR. VAHİT KİRİŞÇİ KATILIM SAĞLADI
BUCA SUÇ ÖNLEME VE SORUŞTURMA BÜRO AMİRLİĞİ BAŞARILI OPERASYON
GELENEKSEL ALTINKEMER GÜREŞLERİ PASİNLER’DE YAPILACAK
Ordu'da konserde çıkan kavgada 4 kişi yaralandı
GÜRSU MHP İFTAR YEMEĞİNDE GÖNÜLLERİ BULUŞTURACAK

SON DAKİKA