1

İMAMOĞLU: “DEPREM ANA MESELE; KANAL İSTANBUL BOŞBOĞAZLIK”

2

BELTUR AÇILIŞ İÇİN TÜM TEDBİRLERİ ALIYOR

3

İŞKUR’LA YERLEŞENLERİN SAYISI YÜZDE 89 AZALDI

4

GÖLBAŞI BELEDİYESİ YEREL ÜRETİCİSİ SÜTLERİNİ HALKLA BULUŞTURDU

5

İSTANBUL’UN 39 İLÇESİNDE YOLLARIN YENİLENMESİ SÜRÜYOR

6

İSTON’DAN ULUSLARARASI BAŞARI

7

İBB ARAÇLARI NORMELLEŞMENİN İLK GÜNÜNDE TAM KAPASİTE ÇALIŞACAK

KADIKÖY'DE İETT OTOBÜSLERİNE ALTERNATİF GÜZERGAH

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'nde başlatılan yol çalışması nedeniyle İETT otobüsleri için alternatif güzergahlar oluşturdu. İstanbulluların çalışmalardan olumsuz etkilenmemesi için, Ayrılıkçeşmesi İstasyonunun ka

Kadıköy Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'nde, Marmaray çalışmaları kapsamında yol kapaması yapılıyor. Cadde, Ulaşım ve Trafik Düzenleme Komisyonu (UTK) Kararıyla 180 gün süreyle araç trafiğine kapalı olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT'nin de yoğun olarak kullandığı caddenin kapanmasıyla, otobüsler için alternatif güzergahlar oluşturdu.

İETT OTOBÜSLERİ İÇİN ALTERNATİF GÜZERGAH

Çalışmalar süresince, 56 İETT hattı 507 araç, günlük 2 bin 578 sefer ile Behiçbey Sokak’tan geçecek. Bu durumda tek yön olarak hizmet veren Haydarpaşa Köprüsü çift yönde çalışacak ve Kadıköy yönünde şerit daralması meydana gelecek. Mevcut durumda çift yön olarak hizmet veren Behiçbey Sokak ise çalışmalardan dolayı tek yön olarak kullanılmaya başlanacak. Kadıköy çıkışları için trafik yoğunluğu azaltılmaya çalışılacak.

Çalışmalar süresince, güzergah dışı kalacak Hamza Yerlikaya durağı yerine Ayrılıkçeşmesi İstasyonu'nun karşısına yeni durak eklenecek. Orgeneral Şahap Gürler Caddesi, 11 Kasım 2019'da başlayacak çalışmalarla 180 gün süreyle trafiğe kapalı olacak.