Anahtar Kelimeler: İMAMOĞLU' YAVAŞ' ZİYARET
1

İMAMOĞLU’NDAN BAKAN ERSOY’A “GALATA KULESİ” YANITI: “İSTANBUL İLE İLGİLİ BİR KARAR ALMAK İSTİYORLARSA, EN DOĞRU YOL ARKADAŞLARI İBB'DİR”

2

İBB’DEN KÜTÜPHANELERE VE OKULLARA 200 BİN KİTAP HEDİYE

3

İstanbul’da Defin İşlemleri Ücretsiz Sürüyor

4

Başkan İmamoğlu: “Trabzon’un Asla Taviz Vermeyen Duruşunu Ruhumda Taşıyorum”

5

İMAMOĞLU’NDAN ÇOCUKLARA: “SİZ NE İSTİYORSANIZ, BİZ O PARKI YAPACAĞIZ”

6

İMAMOĞLU: “YALOVA HALKININ VE YALOVA BELEDİYE BAŞKAN’IMIZIN YANINDAYIZ”

7

BAŞKAN İMAMOĞLU: “UYUMLU BİR BÜYÜKŞEHİR VE 39 BELEDİYE SÜRECİNİ İSTANBUL’A YAŞATMAK İSTİYORUZ”

İMAMOĞLU'NDAN YAVAŞ'A ZİYARET

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi” için gelkent başkentte, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.

İmamoğlu, “Mansur Başkan'ıma benim bir ziyaret borcum var. İki seçim arasında bir ziyaretim olmuştu. Henüz mazbatayı almamıştım. İlginç bir gün içinde, sohbetimizi derinleştirmek isterim. Çünkü biz, paylaşarak başarıyı büyütmek istiyoruz başkanlarımızla ve belediyelerimizle. Deneyimleri paylaşıp, sohbet edeceğimiz bir an olacak. Ankara'da, bu şart ve belediyemizde bulunmaktan da gurur duydum ”dedi. Ziyaretinden önce İmamoğlu'na teşekkür eden Yavaş da “Ben de 'Hoş geldiniz' diyorum Sayın Başkan'ımıza. Epeydir görüşememiştik. Bu arada bir süreçle ilgili, karşılıklı bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağız ”ifadelerini kullandı. İmamoğlu ve Yavaş, görüşmesi yaklaşık 1,5 saat sürdü.