Anahtar Kelimeler: ERZURUM' EVLADI ERZURUMA GELİYOR…
1

Korona virüsü Azerbaycan'a da sıçradı

2

Mülteciler, Yunan sınırına dayandı

3

İncirlik Üssü'nde hareketlilik!

4

Mülteciler akın akın gitmeye başladı

5

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar İdlib'de yaralanan Askerleri ziyaret etti

6

Mülteciler Avrupa'ya geçmek için sınır kapılarına hareket etti

7

Hatay Valisi Doğan: 'Hava saldırı sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur'

ERZURUM'UN EVLADI ERZURUMA GELİYOR…

AJANSTURKHABER/RAŞİT ERSOY

Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı 19 ocak Pazar günü Erzurum’a geliyor.
Erzurumlu olan Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, Pazar günü Erzurum Merkez Parti İl binasında tüm partilileriyle birlikte toplantı yapacak. 
Toplantı içeriğini pazar günü kamuoyuna açacağını duyuran Karslı, toplantı içeriği tüm sıcaklığıyla siz değerli okuyucularımıza aktaracağız.
Prof. Dr. ABDURRAHİM KARSLI KİMDİR?
Abdurrahim Karslı, 10.12.1964'te Erzurum’da doğdu. İlköğretim ve liseyi Erzurum’da bitirdi. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak İstanbul’a yerleşti.
 1984 yılında bitirdiği dört yıllık lisans eğitiminden sonra 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul Hukuku ve İcra İflas Hukuku Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak akademik kariyerine başladı.
 Daha sonra yurt içi ve yurt dışında dil eğitimi ve araştırma faaliyetlerinde bulundu. 2010 yılında Profesörlük kadrosuna atandı. 
Medeni Usul Hukuku ve İcra İflas Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanlığını yürütmektedir. 
Hukuk alanında basılmış birçok eseri mevcuttur. Ülke genelinde sosyal ve mesleki içerikli yüzlerce konferans ve seminerler vermiştir. 
Akademik çalışmalarının yanı sıra, ailesi ile birlikte ticari hayatla meşgul olmakta ve hukuk alanında da mesleğini uygulaması sebebiyle, teori ve pratiği bir arada yürütmektedir.
İngilizce ve Almanca bilen Prof. Dr. Abdurrahim Karslı evli ve dört çocuk babası olup, Merkez Parti Genel Başkanlığı görevini üstlenmiştir