1

ATA-AÖF Güz Yarıyılı Vize Sınavı Giriş Belgeleri Yayımlandı

2

Atatürk Üniversitesi İki Protokole Birden İmza Attı

3

“Ejderhaların tasarım süreci beyin ameliyatı gibiydi”

4

ABDİ İBRAHİM’DEN, KAZAKİSTAN’DA 30 MİLYON DOLARLIK EK YATIRIM MÜJDESİ

5

İngilizce öğretmenleri için lisans üstü burs imkanı

6

Yabancı Dili Okuyarak Değil Duyarak Öğrenin

7

KOÇ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ “BİR EVET SEKİZ HAYAT” SERGİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Dünya Tasarruf Günü'nde Tasarruf El Kitabı Okurla Buluşuyor

1924 yılından beri tüm dünyada kutlanmakta olan Dünya Tasarruf Günü, aslında günümüz tüketim çağında çok önemli bir konuyu gündemimize taşıyor: TASARRUF.

O tasarruf geleceğimiz için gerekli yatırımları şimdiden yapmamıza olanak verirken, aynı zamanda yine günümüzün en büyük sorunlarından olan yoğun tüketim ortamında bize rehber oluyor. Ekonomimizin büyümesinde itici güç oluyor, bize yatırım olarak geri dönüyor.

 

Zaman ve para, farkında olmadan hayatımızdan akıp gidiyor... Anlayıp arkasından baktığımızda ise çok geç olabiliyor. Nasıl olsa birikir dememek, geleceği planlamak ve mutlu bir hayata adım atmak için tasarruf zamanı şimdiki zaman. Çünkü sadece emeklilik maaşı, çoğu zaman birikimler ve yatırımlar yoksa ilerleyen yaşlarda yetmeyebiliyor. Ne kadar kazanıyorsanız kazanın, eğer azar azar da olsa biriktirebiliyor, küçük bütçelerle de olsa tasarruf edebiliyorsanız, geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

 

İnsan hayatı boyunca hep hayal biriktirir, ancak gerçek hayatta hayallerle buluşmak için adım atmak gerekir. İşte o hayallere kavuşmak için Tasarruf El Kitabı iyi bir rehber ve ilk adım. Ev ya da araç sahibi olmak için yeni nesil, daha ekonomik ve ulaşılabilir bir yöntem olan “tasarruf”, bir diğer deyişle “Hayal kur, adım at, kazan” yaklaşımı, sunduğu ipuçları ile size yepyeni bir bakış açısı sunacak ve hayallerinize kavuşmanızı sağlayacak.