1

Sağlık çalışanlarının değeri pandemi sürecinde anlaşıldı

2

BİLGİ Öğrencilerinden Online Festival: Project’06

3

13 BİN ÖĞRENCİ VE 25 BİN VELİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ… UZAKTAN EĞİTİM FAYDALI MI?

4

Ücretsiz yazılım eğitimleri başlıyor

5

“COVİD-19 SÜRECİNDE HEMŞİRELİK”

6

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Ölçülü stres, dikkati ve öğrenme gücünü artırır”

7

18-22 yaş arası online derslerde kopukluk yaşıyor

Dünya Tasarruf Günü'nde Tasarruf El Kitabı Okurla Buluşuyor

1924 yılından beri tüm dünyada kutlanmakta olan Dünya Tasarruf Günü, aslında günümüz tüketim çağında çok önemli bir konuyu gündemimize taşıyor: TASARRUF.

O tasarruf geleceğimiz için gerekli yatırımları şimdiden yapmamıza olanak verirken, aynı zamanda yine günümüzün en büyük sorunlarından olan yoğun tüketim ortamında bize rehber oluyor. Ekonomimizin büyümesinde itici güç oluyor, bize yatırım olarak geri dönüyor.

 

Zaman ve para, farkında olmadan hayatımızdan akıp gidiyor... Anlayıp arkasından baktığımızda ise çok geç olabiliyor. Nasıl olsa birikir dememek, geleceği planlamak ve mutlu bir hayata adım atmak için tasarruf zamanı şimdiki zaman. Çünkü sadece emeklilik maaşı, çoğu zaman birikimler ve yatırımlar yoksa ilerleyen yaşlarda yetmeyebiliyor. Ne kadar kazanıyorsanız kazanın, eğer azar azar da olsa biriktirebiliyor, küçük bütçelerle de olsa tasarruf edebiliyorsanız, geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

 

İnsan hayatı boyunca hep hayal biriktirir, ancak gerçek hayatta hayallerle buluşmak için adım atmak gerekir. İşte o hayallere kavuşmak için Tasarruf El Kitabı iyi bir rehber ve ilk adım. Ev ya da araç sahibi olmak için yeni nesil, daha ekonomik ve ulaşılabilir bir yöntem olan “tasarruf”, bir diğer deyişle “Hayal kur, adım at, kazan” yaklaşımı, sunduğu ipuçları ile size yepyeni bir bakış açısı sunacak ve hayallerinize kavuşmanızı sağlayacak.