Anahtar Kelimeler: BEDFE' ZİYARET
1

Meteoroloji’den yağış uyarısı ! Bugün yurtta hava durumu

2

MSB: 'Bakan Akar, Ukrayna Savunma Bakanı Andriy Zagorodnyuk ile görüştü'

3

Bakan Koca'dan Van depremiyle ilgili yeni açıklama!

4

MSB duyurdu: Sözde üst düzey teröristler Tel Rıfat'ta vuruldu

5

Irak'ta ilk korona virüsü vak'ası

6

Konutta ortalama geri dönüş süresi 17 yıla düştü

7

Novartis’te yeni babalara 14 haftalık doğum izni uygulaması başladı

BEDFE' DEN MHP’YE ZİYARET

BEDFE Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Yıldırım İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

ENVER GÜLER / BURSA--- BEDFE Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları ve yönetimi, MHP Yıldırım  İlçe Başkanlığına atanan  Halil İbrahim Bozkurt ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette MHP Bursa  Yıldırım  ilçesi  yöneticileri de hazır bulundu.

 

Bedfe Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları yaptığı konuşmada," MHP Yıldırım ilçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt Başkanımızın  ve yönetim kurulu üyelerinin  bu kutsal göreve atanmalarından dolayı  mutluluk duyduk,  şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber   Allah hayırlı ve uğurlu etsin diyoruz." dedi.

 

MHP Yıldırım ilçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt'ta Bursa Erzurum Dernekleri federasyonu Başkanı Ömer Ömeroğulları'nın ve yönetiminin ziyaretlerinden memnunluk duyduklarını belirtti. Başkan Halil İbrahim Bozkurt açıklamasında;" Erzurum'un kendine has bir kültürü var, Bursa'da  doğan Erzurumluların  bu kültürü bildiğini, yaşadığını  Erzurumluların örf adet ve geleneklerinden uzak kalmadıklarını  görüyoruz.  Elbetteki Bursa'da bulunan dernekler ve Federasyonun katkıları çok büyük. Erzurumlu dediğin zaman ilk akla vatan ve bayrak sevgisi gelmektedir.Bizleri bugün onurlandıran BEDFE Genel Başkanımız  Ömer Ömeroğulları ve yönetimine teşekkür ederiz."dedi.

 

“Erzurumluların vatan sevgisi tartışılmaz”

 

MHP Yıldırım ilçe Başkanı Bozkurt'u makamında  ziyaret eden BEDFE Genel Başkanı Ömer Ömeroğulları ve yönetimi Erzurum'a has plaket ve Oltu taşından yapılmış özel tespih hediye etti. Ömeroğulları; "Erzurumluların vatan ve Bayrak sevgisi tartışılmaz" MHP li olmak dik duruşlu olmaktır. dik duruşta Bayrak demektir." ifade etti.

 

MHP Yıldırım ilçe Başkanı  Halil İbrahim Bozkurt'ta BEDFE Genel Başkanı Ömeroğulları'na teşekkür ederek, Oltu Taşı tespihi ömür boyu saklayacağını ve teşkilat olarakta Erzurum Dernekleri  Federasyonu'nun her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.