Anahtar Kelimeler: Stratejisini Açıkladı….
1

Malatya şivesiyle çevre günü mesajı

2

Eski Malatya’daki 495 deprem konutunun startı verildi

3

İpekyolu’nda kapsamlı pandemi denetimi

4

AİÇÜ’den Üniversite Öğrencilerine Dijital Destek

5

Kars Kazı için coğrafi işaret alınacak

6

Çınar’dan çevre vurgusu

7

Başkan Tanış: “Hoşap projesini başlatacağız”

2025 Stratejisini Açıkladı….

Güvenlikte bilgi lideri Securitas, Başlama Vuruşu Toplantısı’nda yönetim kadrosu ile 2025 hedeflerini paylaştı.

Verimli, farklı ve sürdürülebilir kavramlarının yön verdiği 2020 yol haritasının önemli noktalarından biri olan 20 bin çalışan hedefini erken yakalayan şirket, “binlerce datanın analiz edildiği öngörülebilir güvenlik hizmetleri” için çıktığı dijital dönüşüm yolculuğuna devam ediyor.

 

Securitas Başlama Vuruşu Toplantısı, bu yıl 1-3 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Calista Luxury Resort Otel’de gerçekleştirildi. Securitas Türkiye tüm idari kadrosunun katıldığı toplantıda 20 bin kişiye ulaşan dev Securitas ailesinin birlikte daha güçlü ve hedef odaklı çalışacağı teması üzerinde duruldu. Etkinlikte aynı zamanda 10. 20. ve 25. yılını dolduran çalışanlara ödüller verildi.

Bölgelerin ve departmanların 2020 hedeflerini anlatan özel sunumlar gerçekleştirdikleri toplantının son gününde konuşan Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu 2019 yılını oldukça verimli geçirdiklerini belirterek, “Securitas olarak 2025 hedefimize giderek yaklaşıyoruz. Bilgi lideri olarak teknolojiyi her geçen gün işimizi daha da entegre ediyor, geleceğin güvenliğini inşaa ediyoruz” dedi.

Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 segmente özel güvenlik çözümleri sunan Securitas Türkiye; 78 ilde, 11 Bölge Müdürlüğü’nde, 70 Şube Müdürlüğü ile, 2500 hizmet noktasında yaklaşık 20 bin çalışanı ile 1000’in üzerinde farklı projede hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için