1

Aydemir: ?Milletçe, Devleti Ebed Müddet kararlılığındayız`

2

Fatsa`da 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlandı

3

Söke Belediyesi`nden iki tiyatro ve bir sergi

4

Çanakkale`de 23 Nisan kutlamaları

5

Çocuklar Kuklamanya etkinliği ile eğlendi

6

SAÜEAH`ta ikinci böbrek nakli de başarı ile gerçekleştirildi

7

23 Nisan Bayramı Develi`de Coşkuyla Kutlandı

Dünya çocukları hünerlerini sergiledi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen27.Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği`ne katılan 7 ülkeden 129 konuk çocuk, MaviBahçe Alışveriş ve Yaşar Merkezi`nde muhteşem bir şölene imza attı.

Karşıyaka Belediyesi tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen 27. Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği`ne 7 ülkeden 129 konuk çocuk katıldı. Azerbaycan, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Kosova, Makedonya ve Moldova`dan şenliğe katılan çocuklar, MaviBahçe Kent Meydanı`nda kurulan şenlik alanında yeteneklerini sergiledi. Girne Belediyesi ekibinin ?bardak şovu` büyük alkış aldı. MaviBahçe, dünya çocuklarının gösterilerinin yanı sıra farklı çocuk etkinliklerine de ev sahipliği yaptı. Balejim Bale gösterileri ve Tülay Aktaş STK Grubu Bale ve Piyano Resitali büyük ilgi gördü. Her yıl geleneksel olarak Karşıyaka Çocuk Şenliği`ne ev sahipliği yapan MaviBahçe, bu yıl da dünya çocuklarının bulaşması noktası oldu.

 

 

 

 

Dünya Bizi Okuyor Türkiyenin Araştırmacı Haber Sitesi Sesini değil sözünü yükselten internet haber gazetesi Güncel Politika Spor Magazin Kültür Sanat Hava durumu Bölge Asayiş medya dünyası Erzurum haberleri Erzurum siyaset Erzurum Yerel Erzurum spor ve diğer tüm kategorilerde Türkiye Erzurum güncel haber sunmak internet kullanıcısının tüm haberlere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş genel kapsamlı bir haber portalıdır. http://www.ajansturkhaber.com