KDÜNYE:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇAMLI MEDYA GRUBU VE PAZARLAMA ORGANİZASYONU YAYINCILIK ADINA 

KURUCUSU

Enver GÜLER

---------

İmtiyaz Sahibi/Concessionaire

ÇAMLI MEDYA LTD. ŞTİ

----------

Genel Yayın Yönetmeni

BÜLENT ÇAMLI

----------

Sorumlu Yazı işleri Müdürü/Responsible Editor

M.CENGİZ BULUT

-----------

Muhasebe Müdürü/Accounting Manager

M.Recai TUFANÇLI

-----------

Basın Muhabiri/Press Reporter

İbrahim ULUDAĞ

Filiz Erşahin

M.YUSUF.TALHA ÇAMLI

-----------

YAZARLARIMIZ

Av. Bayram Kocamer

Sedanur Özdamar

Ercan Faraş

Erdal Güzel

Selman Soğukpınar

Temel ATALAY

Ayhan Yiğit

----------

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Elif KARDEŞ

Av. Yakup DEMİR

-----------

Yönetim adresi/Management address

Lalapaşa Mah. A. Mumcu Cad. Alpagut Apt. Bina No 35 Kat 2 No:6

YAKUTİYE /ERZURUM 

0530 904 77 81 - 0507 050 88 25 0552 342 55 00

------------

Vergi Sicil No

Kazım Karabekir VD 228 021 7346

 

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Ajansturkhaber.com'da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

ajansturkhaber.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.

Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, ajansturkhaber.com sorumlu tutulamaz.

AJANSTURK HABER / Güncel, politika, spor, magazin, kültür ve sanat, medya dünyası ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının tüm haberlere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş genel kapsamlı bir haber portalıdır. 

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ/PRIVACY POLICY

© Copyrigth 2018 www.Ajanstürk.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.Ajanstürk.com ’a aittir.  www.Ajanstürk.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.Ajanstürk.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.Ajanstürk.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.Ajanstürk.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.Ajanstürk.com However, sometimes the www.Ajanstürk.com uses third parties to process your information. www.Ajanstürk.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the  www.Ajanstürk.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with ther www.Ajanstürk.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.Ajanstürk.com and its services. When you use www.Ajanstürk.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.Ajanstürk.com cookies section of our full Privacy Policy.