Konfor Mobilya’nın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Akın Can Oldu

.


TANITIM 10.11.2023 12:45:00 0
Konfor Mobilya’nın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Akın Can Oldu

Konfor Mobilya, sektörün tecrübeli isimlerinden Akın Can’ı, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle bünyesine dahil etti.

1978 yılından bugüne mobilya sektöründe yenilikçi ve trend tasarımları kaliteyle buluşturan Konfor Mobilya, Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak Akın Can’ı atadı.

Can, Konfor bünyesine katılmanın kendisi için bir gurur olduğunu belirterek, “Konularında uzman ekip arkadaşlarımla birlikte bu güzel süreci daha da ileriye taşıyacağıma ve imzamız olan her koleksiyonda ‘Konfor’ lüksünü tüm müşterilerimize yaşatacağımıza inancım tam. Hem bayi kanalında daha da güçlenecek hem de bizden ürün satın alan tüm müşterilerimiz ile yepyeni koleksiyonları deneyimleyeceğimiz güzel bir döneme giriyoruz” şeklinde konuştu.

Mobilya sektörünün kilit aktörlerinden Akın Can, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Pazarlama bölümünü tamamladıktan sonra İstanbul Rumeli Üniversitesi MBA bölümünde mezun oldu.

İş hayatında, Weltew Home bünyesinde Grup Satış Müdürü görevlerini üstlenen Can, Konfor bünyesinde Konfor Mobilya, Konfor Yatak ve Çetmen Mobilya Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde liderlik edecek.


SPOR


GÜNDEM

Türkiye’de ilk olacak Sakathane’nin temeli atıldı
Başkan Büyükkılıç’tan Büyükşehir kurslarına davet
Başkan Aydın: Osmangazi’de konaklama süresini 1 haftaya çıkartacağız
Manisa'da Başkan Zeyrek pazarlığa aracı oldu
TOFAŞ, Marcquise Reed ile anlaştı

SON DAKİKA