1

KENAN DOĞULU 15 EKİM’DE YENİDEN AÇIKHAVA SAHNESİNDE

2

Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu

3

İş Sanat "Kibele’nin Hafızası" Sergisi

4

MASTERCHEFLER İLE ÇOK ÖZEL

5

Dünyanın en ölümcül çölünde yaşananlar ilk defa kayda alındı.

6

 7. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışta!

7

ŞAİR ATTİLA İLHAN VEFATININ 14’ÜNCÜ YILINDA CKM’DE ANILIYOR

Emaar Hayal Kahvesi’nde Gaye Su Akyol Coşkusu Yaşandı

Başarılı yorumuyla alternatif müziğe yeni bir soluk getiren Gaye Su Akyol, dün akşam İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi’nde verdiği konserle müzik tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşattı.

450 mağazası, büyük kapalı akvaryumu ve 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sinemasıyla İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi, dün akşam alternatif müziğin en başarılı temsilcilerinden Gaye Su Akyol’u ağırladı.

İlk albümü “Develerle Yaşıyorum”u 2014 yılında yayımladığından beri Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu’da birçok konser ve festival performanslarıyla dinleyici kitlesini genişleten Gaye Su Akyol, Emaar Hayal Kahvesi sahnesinde söz ve müziği tamamen kendisine ait olan “İstikrarlı Hayal Hakikattir”, ikinci stüdyo albümü “Hologram İmparatorluğu” ve “Develerle Yaşıyorum”dan sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kendine özgü tarzı, enerjisi ve müziğiyle kendinden söz ettiren Akyol, “Hayal Kahvesi’nde ilk defa konser veriyorum. Kadıköy’ümüze yakın bir yerde sahne aldığım için kendimi evimde gibi hissediyorum. Bugün evimizde yarın yokmuş gibi eğlenelim” sözleriyle başladığı konseriyle dinleyenlerine gece boyunca coşkulu saatler yaşattı.